DOPRAVA ZDARMA

VRÁTENIE TOVARU DO 60 DNÍ

NOVÉ ZĽAVY A AKCIE KAŽDÝ DEŇ

Stránka BEZVASPORT využíva súbory cookies na účely personalizácie na základe vašich preferencií, optimalizácie prehliadania, analýzy vášho správania, aby sme Vám priniesli najlepšiu skúsenosť z našej stránky a poskytli Vám relevantnú reklamu a ponuku. Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Viac informácii nájdete v našich Pravidlách ochrany osobných údajov.

O nás / kto sme

Čo pre nás znamená byť FAKTicky COOL?

Vieme, že kvalita nami ponúkaných služieb odráža schopnosť spolupracovať ako jeden tím. Každý deň ponúkame viac ako 220 rôznych značiek, ktoré môžete nakúpiť v 18 štátoch Európy a už skoro pridáme ďalšie. Kedykoľvek sa môžete obrátiť na lokálnu zákaznícku podporu, ktorá je pripravená pomôcť s hocičím. Celý rad ďalších kolegov každý deň usilovne pracuje na tom, aby Vaša zásielka bola čo najrýchlejšie doručená.

Práve Vy, naši zákazníci, ste zrkadlom nášho snaženia. Spätná väzba nás poháňa a motivuje nás byť lepšími. Chceme byť úprimní, a preto pracujeme s maximom dostupných informácií k produktom. Vyberať môžete z viacej ako 50.000 kusov overeného tovaru.

Petr Král
Ing. Petr Král, CEO

Sme firma, ktorá chce byť otvorená k zákazníkom, ale tiež k svojím zamestnancom. Zamestnancov informujeme o situácii vo firme a súčasne podporujeme ich nadšenie k inováciam a chuť prinášať nové nápady a myšlienky. Tie sú u nás vždy vítané, nie kritizované.

Naša firma nestojí na jednom mieste. Naša firma hľadá príležitosti a koná ihneď. Od nášho vzniku roku 2015 sme expandovali naprieč Európou, pričom jednostaj hľadáme nové trhy, kde môžeme preniesť náš entuziazmus a nadšenie z toho, čo tvoríme. Sme si vedomí toho, že nik nie je dokonalý a iba spoločne môžeme byť factcool v každom smere.

Naše prednosti

Doprava zdarma

U nás za dopravu neplatíte.

Vrátenie a reklamácie

Nevyhovuje? Jednoduché a bezproblémové vrátenie do 14 dní bez udania dôvodu.

Rýchle vrátenie peňazí

Zvyčajne peniaze vraciame do troch dní.

100% originál

Garantujeme kvalitu, pôvod tovaru a najnižšie ceny.

Pozri sa k nám

Hovoríme 26 jazykmi