Zobraziť všetky kategórie
Produkty v kategorii: 1

Šatky / šály

Produkty v kategorii: 1
Či už hľadáte šály na zimu, ľahké šatky alebo športové multifunkčné šatky, u nás si určite vyberiete.
V zime je viac ako inokedy dôležité chrániť svoj krk - predídete tak nechcenému prechladnutiu. Jednou z možností, ako mu predísť, je nosiť zimné šály. Sú vyrobené z príjemných, teplých materiálov, takže ich nebudete chcieť dať dole. Navyše sú ponúkané v rôznych farebných prevedeniach a štýloch, takže okrem praktickej funkcie plnia aj funkciu módneho doplnku. Skvele oživia Vašu zimnú bundu a potešia Vás v pochmúrnych zimných dňoch. Ponúkame aj celé sety, v ktorých nájdete čiapku, šál a rukavice v rovnakom prevedení, takže budete ladiť. Zimné sety sú skvelým darčekom pod stromček.
Vyberať môžete tiež ľahké šatky na jar alebo leto. Počas leta síce až toľko zahriať nepotrebujete, ale ak chcete ísť s módou a hľadáte kúsok, ktorý perfektne doplní a rozžiari váš outfit, vyberte si niektorú z rôznofarebných šatiek.
Samozrejme myslíme aj na športovcov a milovníkov outdooru, pre tých máme v ponuke športové multifunkčné šatky. Tie môžete nosiť na rôzne spôsoby - ako šatku okolo krku, čelenku, čiapku alebo napríklad ako potítka na ruky. Multifunkčné šatky Vás prekvapia svojimi vlastnosťami a zaujímavými designmi.
  • Novinky
  • Veľkosti
  • Značka