Zobraziť všetky kategórie
Produkty v kategorii: 469

Batohy mestské a školské

Produkty v kategorii: 469
Mestské a školské batohy k sebe neodmysliteľne patria a v dnešnej dobe sa z nich stal akýsi trend. Medzi nimi nájde úplne praktické batohy, ktoré využijeme každý deň, či už do práce, školy, alebo napríklad do mesta na nákup.

Keďže vieme, že fantázii sa medze nekladú, pripravili sme si pre Vás niekoľko druhov a typov batohov, aby sme sa zavďačili každému z Vás. Vybrať si môžete z najrôznejších variantov, strihov a farieb. V tomto smere sme zvolili originalitu a kreativitu, pretože dobre vieme, že toto ide ruka v ruke s poslednou módou, ktorú pre Vás samozrejme strážime. Dobre vieme, že na prvom mieste je pohodlie, preto ruksaky z našej ponuky majú vystužený chrbát, pre Váš maximálny komfort. U školských tašiek v dnešnej dobe už nechýba priehradka na notebook či tablet, aby Vaši pomocníci mohli byť stále s Vami.

Z našej obrovskej ponuky mestských a školských tašiek si rozhodne vyberie každý z Vás, pretože ďalším lákadlom sú značky, ktoré Vám ponúkame. Jedná sa o značky, ktoré sa pýšia svojou prvotriednou kvalitou, špičkovými materiálmi a cool vzhľadom. Medzi tieto značky sa jednoznačne radí napr. Osprey, Nordblanc, Adidas, Nike.

Naše batohy majú nápaditosť, štýl a hravosť a preto sme si istí, že si z našej originálnej ponuky vyberiete aj Vy.
  • Novinky
  • Veľkosti
  • Značka