Zobraziť všetky kategórie
Produkty v kategorii: 1327

Batohy a tašky

Produkty v kategorii: 1327
Batohy a tašky

V kategórii batohy a tašky nájdete všetky druhy batožín, ktoré využijete na túry, dovolenky, do školy či do mesta. Avšak tieto batožiny, batôžky a kabelky sa stanú aj Vaším skvelým módnym doplnkom, ktorý už nikdy nepustíte z ruky.
V dnešnej dobe je veľmi obľúbeným trendom nosiť batohy do školy či do mesta. V našej obrovskej ponuke nájdete niekoľko typov batohov, z ktorých si rozhodne vyberie každý. Ďalšou obľúbenou podkategóriou sú detské batohy. Tieto batohy nájdete s najrôznejšími detskými motívmi a hrdinami, taký batoh rozhodne musí mať aj Vaše dieťa. Ak sa chystáte na nejakú veľkú túru, určite by ste mali zavítať do kategórie krosná, kde nájdete rôzne veľkosti krosien, presne podľa toho na akú veľkú túru či výlet sa chystáte.

Ak radi športujete vonku a hľadáte ideálny malý batôžtek, kam si dáte len pár drobností, rozhodne si vyberiete z našej podkategórie ľadviniek či športových vakov. Keďže vieme, že športovci bývajú módne kreatívny, neváhali sme a pripravili si pre Vás ľadvinky a športové vaky snáď vo všetkých možných farbách. Vďaka tomu sme presvedčení o tom, že si vyberiete aj Vy! Pre športovcov, ktorí potrebujú viac miesta, aby sa zbalili na tréning, sme pripravili priestranné športové tašky, ktoré sú vystužené pre Vaše maximálne pohodlie.


Keďže moc dobre vieme, že každá žena sa chce páčiť, pripravili sme podkategóriu dámske kabelky, kde nájdete plátené kabelky do horúcich letných dní, napríklad k vode, ale aj kožené kabelky pre maximálnu elegantnciu, ktorú má rada asi každá žena.

Samozrejme, že každý z nás potrebuje poriadny kufor, do ktorého sa zbalí na dovolenku. Nepochybne u nás nájdete niekoľko druhov kufrov, ktoré sú v rôznych veľkostiach, farbách a štýloch.

Batohy, tašky, kabelky, krosná a veľa ďalšej batožiny sme pre Vás vybrali od najžiadanejších značiek na trhu. Značka, ktorá iste vyčnieva nad všetkými je Osprey, ktorá dbá na maximálny komfort zákazníka a všetko vyrába z najkvalitnejších a najodolnejších materiálov. Medzi ďalšie obľúbené značky samozrejme patrí: Nordblanc, Woox, Under Armour, Adidas atď. U nás si svoj batoh, kabelku, ruksak, kufor nájde jednoducho každý!

Tak teda neváhajte a ešte dnes si kúpte batožinu z BezvaSport.sk, s ktorou zažijete maximálne množstvo dobrodružstiev.
  • Novinky
  • Veľkosti
  • Značka