Zobraziť všetky kategórie
Produkty v kategorii: 20

Dámske termoprádlo

Produkty v kategorii: 20
Doprajte svojmu telu maximálne pohodlie a vybavte svoj šatník odolnou funkčnou bielizňou! Či už ste vrcholová športovkyňa, voľnomyšlienkársky turista, alebo ste len radi v pohybe, oceníte kvalitné termoprádlo, ktoré poskytne Vášmu telu maximálny komfort. Každé ročné obdobie je charakteristické rôznymi zmenami teplôt, vlhkosťou a svojimi požiadavkami na oblečenie. Dámske funkčné prádlo je jedinečným druhom odevu, ktorý efektívne odvádza vlhkosť od tela za akéhokoľvek počasia a tým napomáha udržať stálu teplotu organizmu v prírode ale súčasne aj pri indoor aktivitách napríklad vo fitku.

Vrstvenie oblečenia je základným krokom k správnemu ovplyvneniu telesnej termoregulácie. Podstatou sú celkom tri vrstvy. Prvá vrstva, ktorou je funkčné spodné prádlo, má za úlohu odoberať a odvádzať pot od tela. Hlavnou povinnosťou druhej vrstvy je potom zabrániť únikom tepla, izolovať a zabezpečiť telu stálu teplotu. Tretia vrstva následne zabraňuje prechladnutiu vplyvom vonkajšieho počasia a jej úlohou je nepremokavosť, priedušnosť a najlepšie vetruvzdornosť.
Dámske termoprádlo, ako prvá vrstva, je z týchto dôvodov základným kameňom efektívneho obliekania. Po veľmi starostlivom výbere sme pre Vás vytvorili ucelenú ponuku funkčného spodného prádla tých najlepších značiek, ako sú NORDBLANC, Nike, WOOX, Karrimor a mnohé ďalšie. Pre začiatok si pravdepodobne dámy vystačíte s jediným trikom, postupom času však objavíte jeho mnohé prednosti, ktoré oceníte predovšetkým v bežnom živote a nebudete môcť v ich nákupe prestať!
Vyberte si funkčné oblečenie, ktoré presne vyhovuje Vašim potrebám, a venujte pozornosť aj výberu materiálu. Termoprádla jednotlivých výrobcov sú vytvorené v štýlovom dizajne a ponúkajú najmodernejšie strihy, ktoré sú súčasne luxusne pohodlné. Objavte svet funkčného spodného prádla a žiadna aktivita pre Vás už nebude prekážkou!