Zobraziť všetky kategórie
Produkty v kategorii: 147

Pánske funkčné tričká

Produkty v kategorii: 147
Pripravili sme si kategóriu pre profesionálnych športovcov, ale v tejto kategórii si na svoje prídu aj športoví nadšenci. Za posledných pár rokov sa s funkčnými tričkami stretávame čoraz častejšie. Tieto tričká poskytujú komfort pri fyzickom výkone a zaručujú Vám, že si šport užijete v čo možno najväčšom pohodlí a hlavne naplno.

Funkčné tričká sú veľmi prepracovaným produktom, pretože ide o prvú vrstvu, tú najdôležitejšiu, pretože je v priamom kontakte s pokožkou a teda má zásadný vplyv na termoreguláciu tela pri športovej záťaži. Tieto tričká sa nazývajú funkčnými práve z dôvodu, že pracujú ako systém. Ich základnými vlastnosťami, ktoré nám uľahčujú športovanie, sú tepelne izolačné funkcie, funkcia odvodu potu od pokožky, chladivá funkcia, ochrana pred poveternostnými vplyvmi a iste by sme dokázali vymenovať veľa ďalších nemenej dôležitých funkcií.

Vyberajte z našej obrovskej ponuky farieb a značiek. Či už vyhľadávate jednofarebné alebo farebné tričká, tričká s potlačou alebo bez potlače, u nás nájdete presne to, čo hľadáte. Máme pre Vás pripravené všetko, na čo si len spomeniete. Ponúkame Vám pánske funkčné tričká od špičkových a svetovo známych značiek akou sú Under Armour, Nordblanc, Kilpi, Alpine pro, Nike, Smartwool a veľa ďalších obľúbených a vyhľadávaných značiek.

Funkčné tričká z BezvaSportu si zaručene zamilujete už od prvého nosenia. S našimi tričkami zažijete veľa nezabudnuteľných športových chvíľ a nielen športových. Neváhajte a vyberte si funkčné tričká ešte dnes a ešte dnes sa staňte športovcom, ktorý vie, čo chce!
  • Novinky
  • Veľkosti
  • Značka