Zobraziť všetky kategórie
Produkty v kategorii: 1487

Pánske bundy & kabáty

Produkty v kategorii: 1487
Vyskúšajte báječné a trendy bundy pre mužov za skvelé ceny a kúpte si príjemné oblečenie do každého počasia! Kvalitná pánska bunda ponúka nielen vynikajúcu ochranu v ktoromkoľvek ročnom období, ale aj moderný vzhľad a maximálne pohodlie. Tím BezvaSport pre Vás starostlivo vybral funkčné a streetové pánske bundy svetových výrobcov, ako sú NordBlanc, Karrimor, Lonsdale, Everlast, Adidas a mnohých ďalších. Voliť môžete z kategórií pánskych softshellových búnd, zimných búnd alebo jarných vetroviek pre mužov.

Softshellové bundy sú vhodné na bežné nosenie a súčasne aj k náročným outdoorovým športom. Softshell patrí medzi prvotriedne materiály kombinujúce v správnom pomere odolnosť proti vetru, priedušnosť, izolačnú schopnosť a výšku vodného stĺpca. Vďaka týmto vlastnostiam je veľmi obľúbeným materiálom používaným pri výrobe zimných i jarných búnd pre mužov.

Pánske zimné bundy a kabáty ponúkajú skvelé izolačné vlastnosti v chladných mesiacoch. V ponuke BezvaSport.sk nájdete pánske športové bundy pre mužov a súčasne zimné fashion bundy, ktoré sú ideálne do mesta. Športové bundy dokonale spájajú technické materiály, ktoré zaručujú odvádzanie vlhkosti a zároveň udržujú stálu teplotu pokožky. Tým je zaručený skvelý pocit nielen na svahu, ale súčasne pri akomkoľvek zimnom vyčíňaní.

Jarné bundy a vetrovky pre pánov sú vyrobené z ľahkých tkanín a materiálov vhodných do daždivých dní aj na bežnú turistiku. Vyberať môžete z celej rady vzorov a farebných potlačí. Vetrovky sú úžasne skladné a odolné proti vetru a nevľúdnemu počasiu, čím sa výborne prispôsobia okolitým podmienkam. Dajte prednosť Vašim potrebám a vkusu a vyberte si bundu presne podľa Vás. Budete sa cítiť skvele nielen na cestách do školy či do práce, ale aj na zasnežených svahoch alebo cyklovýletoch.
  • Novinky
  • Veľkosti
  • Značka