Zobraziť všetky kategórie

O nás

Dopravu na Slovensku nám zaisťuje prepravná spoločnosť  DHL Parcel. Cena dopravy - dobierka je 1,99 eur. Pri objednávke nad 30 eur je doprava zdarma.


Vrátenie tovaru do 14-tich dní

Garancia vrátenia tovaru

U nás neriskujete. Každému z nás sa občas stane, že kúpi nevhodný tovar alebo nevhodnú veľkosť. U nás máte možnosť vrátiť tovar bez udania dȏvodu do 14 dní od prevzatia objednávky a my Vám vrátime peniaze.

Bližšie informácie nájdete v obchodných podmienkach poprípade nás mȏžete kontaktovať na telefónne čísla uvedené v kontaktoch.

Sme držitelia certifikátu apek-certifikovaný obchod, ktorý potvrdzuje, že nami prevádzkovaný obchod dodržuje pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu z pravidla úplné a pravdivé informovanie o prevádzkovateľovi, procese nákupu, vybavenie objednávky a reklamácie. Hodnotí tiež kvalitu obchodu a poskytovanie služieb (ako je komunikácia so zákazníkom, dostupnosť tovaru alebo kvalita informácií o produktoch). Certifikát apek je udeľovaný obchodníkom, ktorý splnia najprísnejšie kritériá.

Sme držiteľom SOAP – spotrebiteľského auditu obchodných podmienok. SOAP preukazuje spotrebiteľovi, že naše obchodné podmienky sú v súlade so zákonom. SOAP vydáva združenie ochrany spotrebiteľov, ktoré obhajuje spotrebiteľské práva.


Len originálny tovar.

Tovar, ktorý u nás mȏžete zakúpiť, nakupujeme len od osvedčených dodávateľov a certifikovaných výrobcov.

Táto skutočnosť v podstate znemožňuje, aby k nám bol dodávaný neoriginálny tovar.

Počas doby nášho pȏsobenia na trhu sme obslúžili desaťtisíce zákazníkov. V prípade, že by sme predávali neoriginálny tovar, táto skutočnosť by už dávno vyšla najavo.

Sme držitelia certifikátu apek-certifikovaný obchod ktorý potvrdzuje, že nami prevádzkovaný obchod dodržuje pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu z pravidla úplné a pravdivé informovanie o prevádzkovateľovi, procesu nákupu, vybavenie objednávky a reklamácie. Hodnotí tiež kvalitu obchodu a poskytovanie služieb (ako je komunikácia so zákazníkom, dostupnosť tovaru alebo kvalita informácií o produktoch). Certifikát apek je udeľovaný obchodníkom, ktorý splnia najprísnejšie kritériá.

Sme držiteľom SOAP – spotrebiteľského auditu obchodných podmienok. SOAP preukazuje spotrebiteľovi, že naše obchodné podmienky sú v súlade so zákonom. SOAP vydáva združenie ochrany spotrebiteľov, ktoré obhajuje spotrebiteľské práva.