Zobraziť všetky kategórie
Produkty v kategorii: 1317

Dámska spodná bielizeň

Produkty v kategorii: 1317
Dámske spodné prádlo prekonalo v priebehu posledného storočia veľa zmien a prispôsobilo sa hektickej dobe. Podprsenky sa vyrábajú s kosticami i bez kostíc (športové podprsenky), s košíčkami veľkých i malých veľkostí. Môžu mať odopínateľné alebo pevné ramienky, ktoré však možno nastavovať. Nohavičky existujú taktiež v mnohých verziách (klasické nohavičky, kraťasky, tangá). Medzi spodnú bielizeň sa samozrejme počítajú tiež košieľky a nátelníky (tričká na ramienka).

Spodná bielizeň Vám musí padnúť, u nás si vyberiete

Pokiaľ Vám spodná bielizeň tak úplne nesedí, môžete mať skazený celý deň. Vyberajte preto bielizeň starostlivo. Do zimy odporúčame zaobstarať tzv. termo-bielizeň. Ide o komplet tvorený nohavicami a tričkom s dlhým rukávom, ktorý sa nosí ako prvá vrstva - najbližšie k telu. Táto bielizeň Vás ochráni pred zimou a zabezpečí primeraný komfort.

Čo sa týka štandardnej dámskej bielizne, môžete vyberať nielen podľa farby a veľkosti, ale tiež podľa materiálu, z ktorého je bielizeň ušitá. Ponúka sa čipkované prádlo, hodvábne alebo napríklad bavlnené. Vyberte si dámske spodné prádlo a buďte si istá sama sebou.
  • Novinky
  • Veľkosti
  • Značka