Zobraziť všetky kategórie
Produkty v kategorii: 499

Dámske jeansy

Produkty v kategorii: 499
Ak by ste hľadali naozaj sexi nohavice, ktoré podporujú ženské krivky a nosia sa po celom svete, boli by to dámske rifle. V slovenčine im hovoríme džínsy. Móda je často vrtkavá a má tendenciu meniť svoj vkus, dámske rifle sa ale nosia už veľmi dlho a ešte sa dlho nosiť budú.

Džínsy sú najobľúbenejšie nohavice na trhu

Vďaka tomu, že obľúbenosť jeansových nohavíc stále stúpa, pribúda aj výrobcov a módnych značiek, ktoré tieto nohavice vyrábajú. Na trhu je vďaka tomu naozaj z čoho vyberať. Môžete si napr. zaobstarať rifle tmavé alebo svetlé, s úzkymi nohavicami (slimky) alebo so širokými nohavicami, poprípade džínsy s nohavicami, ktoré sa rozširujú od kolien smerom nadol (zvony).

K dispozicii sú tiež rifle s rôznymi prestrihmi alebo zámerným vyšúchaním. Môžete sa tiež rozhodnúť, či preferujete nohavice s vysokým pásom alebo tzv. bokovky. Fantázii sa skutočne medze nekladú, takže nám návrhári každodenne chystajú nové možnosti strihov a farieb. Dámske jeansy pôsobia na ženách veľmi prirodzene a rovnako tak prirodzene priťahujú aj mužov. Len sa pozrite na akúkoľvek reklamu, kde sa prechádza kráska v džínsoch. Určite Vás zaujme. Je to tak, dnešné strihy džínsov podporujú ladné ženské krivky a snažia sa o to vo všetkých veľkostiach a prevedeniach. Tak vyberajte, výber je veľký.
  • Novinky
  • Veľkosti
  • Značka