Zobraziť všetky kategórie
Produkty v kategorii: 492

Dámske mikiny s kapucňou

Produkty v kategorii: 492
Kapucňa a mikina patria neodmysliteľne k sebe. Dámske mikiny s kapucňou sú u žien a dievčat čím ďalej obľúbenejšie. Možno ich nosiť kamkoľvek, do mesta i do telocvične. Môžeme ich teda považovať za športové oblečenie, aj za oblečenie vhodné na každodenné nosenie. Výborne sa hodí ako druhá vrstva oblečenia a vďaka kapucni sú tieto dámske mikiny ešte praktickejšie.

Mikina s kapucňou pre každú ženu

Mikina s kapucňou je skutočne univerzálnym odevom, ktorý je vhodný pre každú ženu. Svedčí o tom aj fakt, že sú tieto dámske mikiny obľúbené ako medzi mladými dievčatami, tak aj medzi dospelými ženami. Navyše sa vyrábajú v mnohých prevedeniach, a tak je možné zaobstarať si dámsku mikinu so zipsom, s vreckami, tmavú, svetlú, elastickú alebo z konkrétneho materiálu.
Kapucňa má jednu veľkú výhodu. Je známe, že 70% telesného tepla odchádza od hlavy, takže v nepriaznivom počasí Vás mikina s kapucňou udrží v teple. V týchto mikinách môžete pasívne i aktívne oddychovať, ale aj pracovať a športovať. Vyberte si u nás dámsku mikinu, určite si ju zamilujete.
  • Novinky
  • Veľkosti
  • Značka