Zobraziť všetky kategórie
Produkty v kategorii: 1891

Dámske nohavice

Produkty v kategorii: 1891
Doba ide rovnako ako móda dopredu a tak si v dnešnom svete môžu nosiť slečny i dámy, čo len chcú. Dámske nohavice sa oproti minulosti vyrábajú takmer po celom svete a nájdete ich v každom obchode s oblečením. Či už hľadáte športové alebo spoločenské nohavice, prípadne nohavice na každý deň, môžete si vybrať nielen veľkosť a materiál, ale aj strih. K dispozícii sú nohavice s úzkymi nohavicami (slimky), so zvonovými nohavicami (zvony), s vysokým pásom (stretch) alebo nohavice do boku (bokovky).

Vyberajte z veľkého výberu dámskych nohavíc

Nohavice sú natoľko praktický odev, že si ho obľúbili ako muži, tak aj ženy v podstate po celom svete. Pripravili sme pre Vás veľký výber nohavíc pre dámy, ktorý zahŕňa veľké množstvo strihov, materiálov a farieb. Veľkou výhodou dámskych nohavíc je bezpochyby ich pohodlné nosenie a v závislosti na vreckách aj ich praktickosť.

Na každodenné nosenie sa hodia napr. Dámske rifle (inak jeans, džínsy). Ak hľadáte oblečenie do prírody, outdoorové nohavice sú pre Vás to pravé. Tak vyberajte, u nás určite nájdete, čo hľadáte.
  • Novinky
  • Veľkosti
  • Značka