Zobraziť všetky kategórie
Produkty v kategorii: 101

Dámske bundy softshellové

Produkty v kategorii: 101
Nie je bunda ako bunda, materiál, z ktorého je vyrobená, je veľmi dôležitý. Softshellová bunda (softshellka) vystúpila na rebríčku obľúbenosti do závratných výšin. Je to oblečenie, ktoré sa hodí do každého ročného obdobia a žne úspechy po celom svete vďaka vysokej odolnosti materiálu a mnohým pekným strihom. Nie je náhoda, že každá kvalitná značka oblečenia vyrába tiež softshellové bundy ...

Softshellová bunda, oblečenie k športu aj na všedný deň

Softshell je materiál, z ktorého sa v súčasnej dobe vyrába rad športového vybavenia. Jeho účelnosť môžeme využiť nielen pri športovaní, ale aj v každodennom živote. Softshellové bundy sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči poveternostným podmienkam a voči dažďu. Môžete si byť istí, že v tejto bunde neprechladnete. Meradlom odolnosti je tzv. Vodný stĺpec, ktorý určuje, ako veľmi je bunda nepremokavá.

Od dámskeho oblečenia sa očakáva, že bude praktické, teplé a bude vyzerať dobre. V softshellovej bunde si s týmto problémom nemusíte lámať hlavu. Návrhári sa starajú o to, aby boli bundy nielen praktické, ale aby podporovali ženské krivky. Ide o oblečenie, v ktorom sa budete cítiť veľmi komfortne. Vyberajte z toho najlepšieho, softshellová bunda splní všetky Vaše predstavy.